Cloudaemons

AWS User Group Polska RoadShow – Szczecin

Już 12 października w sobotę, odbędą się bezpłatne warsztaty AWS, które instruktorzy Cloudaemons organizują wspólnie z liderami grup użytkowników z innych polskich miast.

Warsztaty będą dla osób początkujących z chmurą AWS. Mentorzy pomogą zaprojektować i zrealizować pierwszy system uruchamiany na infrastrukturze Amazon Web Services.

Wydarzenie odbędzie się w Technoparku Pomerania w Szczecinie, który to nas wszystkich ugości. Od uczestników wymagane będzie jedynie konto AWS. Dzięki AWS Free Tier, koszt zrealizowanej architektury z założenia jest zerowy.

Gościem specjalnym będzie Jarosław Zieliński, jeden z polskich AWS Heros! Na miejscu dostępne będą napoje (kawa, herbata) oraz przewidziany jest lunch.

Dla uczestników powyższego warsztatu (i nie tylko) planujemy kolejne, bardziej zaawansowane szkolenie, które przeprowadzone będzie wyłącznie przez instruktorów Cloudaemons.

Liczba miejsc na AWS UG PL Roadshow jest ograniczona, rejestracja dostępna jest na platformie meetup tutaj: https://www.meetup.com/AWSUGPL/events/264683675/

Do zobaczenia!